Členové kapely

Petr Holovský

altsaxofonista, klarinetista a kapelník

Vystudoval pražskou konzervatoř v oboru klarinet a saxofon. Působil jako kapelník a saxofonista v jazzovém bigbandu „Hand made pipes“, ve funky kapele „Cool Fire“, jako saxofonista bigbandu Václava Hybše a v různých jazzových seskupeních, jako jsou jazzová tria a kvarteta. V současnosti hraje mimo jiné v kapele „Takin‘ off“. Kromě hry na saxofon se věnuje i aranžování a pedagogické činnosti.

Miroslav Smrčka

Trubač

Miroslav Smrčka v roce 2006 absolvoval Pražskou konzervatoř ve třídě prof. Miroslava Kejmara. V roce 2012 absolvoval Pražskou HAMU. V listopadu 2003 získal 1. cenu na Soutěži konzervatoří v Ostravě, zároveň s oceněním za nejlepší provedení povinné skladby. V roce 2011 byl finalistou Onlybrass v Antverpách. Sólově vystupuje s komorním orchestrem Quattro, Mariánskolázeňským orchestrem a
varhaníkem Přemyslem Kšicou. Orchestrální praxe: komorní orchestr Berg, Plzeňská filharmonie, Čeští symfoničtí solisté, Festivalový orchestr Bad Hersfeld. Je členem tradičního Dixielandu a Latinskoamerické Karibe.

David Smrž

tenorsaxofonista

Vystudoval pražskou konzervatoř v oboru klarinet a saxofon. Hrál v orchestru Václava Hybše, Bigbandu Štěpána Smetáčka a ve funky kapele Cool Fire. V současnosti učí na hudební škole, věnuje se různým jazzovým projektům a spolupracuje se zajímavými sólisty, jako je například Tonya Graves z Monkey Business.

Václav Bízek

trombonista

Vystudoval vojenskou konzervatoř v Roudnici nad Labem. V současnosti působí v Ústřední hudbě
Armády České republiky. Spolupracuje s jazzovými a tanečními bigbandy, s přední latinskoamerickou
kapelou „Caribe“ a řadou dalších jazzových a popových kapel.

Hanka Bumbálková

Zpěv

Vystudovala Pražskou konzervatoř obor zpěv. Jejího velikého talentu si záhy všimli producenti Hudebního divadla v Karlíně, kde účinkovala v několika muzikálech, např. Carmen, Jesus Christ Superstar, Johanka z Arku. Zpívala i s cimbálovou kapelou Studánka a ABBA World Revival, byla sólistkou Orchestru Václava Hybše. Hanka svým zpěvem a svou pozitivní energií dokáže rozzářit každé pódium a diváci ji za to milují.

David Holý

Zpěv

Je všestranným muzikantem a pedagogem, který se začal hře na kytaru věnovat již v sedmi letech. V letech 1989 – 1995 studoval hru na klasickou kytaru na Pražské konzervatoři u prof. Václava Kučery. Během studií se v roce 90′, 91′ zúčastnil mistrovských kurzů v Rakousku. Po úspěšném absolutoriu pokračoval ve stejném oboru na pražské Akademii múzických umění u prof. Milana Zelenky ( 1995 – 1999). Od roku 1996 je stálým členem souboru Quartetto Telemann.


Mimo hru na kytaru vystudoval i Pražskou konzervatoř obor zpěv. Své pěvecké schopnosti uplatnil ve sboru L. Pánka a V. Zahradníka, následně v HD Karlín, v několikaletém účinkování v divadle Semafor, v muzikálech, v orchestru K. Vlacha, spoluprací např. s Lucií Bílou, Karlem Gottem, Monikou Absolonovou a již mnoho let i v hudebním dabingu ( např. z produkce Walta Disneye). V hojné míře působí i jako studiový hráč a vokalista.


V současnosti aktivně působí v rock’n’rollové kapele The Fribbles, staropražském uskupení Hašlerka a s Jiřím Škorpíkem ve vokálním sextetu „WOW Vocal“
Věnuje se i pedagogické činnosti, učí klasickou kytaru na Pražské konzervatoři.Miroslav Nováček

Trubka

Míra patří mezi nejlepší trumpetisty v Čechách. Vystudoval konzervatoř Jaroslava Ježka obor trubka.V současné době působí v orchestru Gustava Broma, Big bans Českého rozhlasu, Top Dream Company, Jazz Dock Orchestra, a mnoho dalších orchestrach a kapelách od klasické hudby až po jazz a pop.

Veronika Dražková

Alt saxofon

Veronika je jednoznačně nejlepší a nejkrásnější saxofonistka v Čechách. Vystudovala konzervatoř Jaroslava Ježka a HAMU obor saxofon. Je členkou mnoha jazzových big bagndů a kapel. Věnuje se též sólové dráze a svými vystoupeními dostane do varu jakékoliv publikum.

Jan Bílek

Klávesy

Vystudoval konzervatoř v Pardubicích obor lesní roh a konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze obor klavír a skladba. Své vzdělání si doplnil na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně obor hudební management.
Honza je skvělý a všestranný muzikant. 
Za svou bohatou kariéru prošel mnoha orchestry a kapelami jako např:
 Posádková hudba Praha, Filmová Filharmonie, Big band Rudiho Mazače, Funky Feast
V současnosti působí jako skladatel, aranžér, lídr kapely Caribe, klávesák v Brand new bandu a DissCover Bandu.
Kromě aktivní hudební praxe působí jako pedagog na taneční konzervatoři Duncan

Jaroslav Pokorný

Baskytara

již od mládí je všestranným hudebníkem a v posledních letech také hudebním producentem, aranžérem a zvukařem. Vystudoval Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka obor baskytara a HAMU obor zvuková tvorba. Spolupracoval například s Ondřejem Brzobohatým, skupinou Takin´off, Caribe, Zdeňkem Fišerem nebo Terezou Kerndlovou. Jaroslav je též skvělý skladatel, aranžér. Pracuje též pro Český rozhlas jako sound designer.

Oto Jarka

Bicí

Vystudoval pražskou konzervatoř obor bicí.
Má za sebou bohatou spolupráci s nejrůznějšími kapelami, orchestry a sólisty jako např. The Fribbles – rock´n roll band, Cleanhead Phill blues band, Karel Černoch, Pavel Bobek, Yvonne Přenosilovou a dalšími.
V současnosti působí jako profesor na Teplické konzervatoři.